Křivoklání na Křivoklátě

Křivoklání

 

CENÍK VSTUPNÉHO

Vstupné na celodenní program 26. Křivoklání:

Dospělá osoba 250,- Kč

Dítě do 15 let 150,- 

Dítě do 6 let zdarma

 

Tešit se můžete na...

MERLET

I letos jsme pro vás připravili turnajová klání, rytířské souboje plné akčních scén a zábavy. Novinkou letošního Křivoklání bude vystoupení gladiátorů. Nenechte si ujít jedinečnou podívanou a zábavu pro celou rodinu a přijdtě se s námi pobavit na 26. Křivoklání.

MALEDICTUS

Naši pokrevní bratři ze scénicko-kaskadérské společnosti Maledictus samozřejmě nemohou chybět a budou součástí  turnajů a soubojů na život a na smrt.

SOKOLNÍK TEIR A DRAVCI

Na své si přijdou i ti, kteří mají rádi zvířata. Poutavý výklad a volné létání dravců sokolníka Teira je nezapomenutelným zážitkem.

VINTAGE WINE

I letos jsme pro Vás připravilii pravou keltskou muziku v podání Vintage Wine, která nenechá v klidu nikoho, kdo na hrad zavítá.

KOUZELNÍK A ILUZIONISTA JAN VAIDIŠ

Ani letos nebude při Křivoklání chybět zábava pro děti. Tentokrát se se dvěma představeními představí letošní mistr České republiky ve velkých iluzích Jan Vaidiš. 

FILMOVÁ ZBROJNICE

Pro všechny milovníky historických zbraní a zbroje bude připravena dobová zbrojnice i s odborným výkladem o zbraních. A protože se bude jednat o filmovou zbrojnici, dozví se návštěvníci, ve kterých historických filmech lze vystavené zbraně spatřit a jaký herec s nimi bojoval. Kdo bude mít zájem, může si zbraně „osahat“ a vyfotit se s nimi.

STEZKA RYTÍŘE MERLETÍKA

Pro děti a celé rodiny je připravena Dobrodružná stezka na které děti prověří své dovednosti a vyzkouší si i stará řemesla. Stezka je zakončena Rytířským glejtem.

DOBOVÉ DÍLNIČKY PRO DĚTI

Komě stánků s řemesly budou k dispozici i dílničky pro děti.

DOBOVÝ JARMARK

Ke Křivoklání neodmyslitelně patří také dobový jarmark. Ani ten nebude letos chybět. Trhovci nabídnou rukodělné výrobky a drobnosti pro radost a potěchu duše. K dispozici budou i dětské dílničky. V hradních tavernách bude skvěle postaráno o chuťové buňky příchozích. O pivo, víno, medovinu,  pečené maso, klobásy, langoše, placky, sladkosti a lahůdky všeho druhu nebude nouze.